_

Danışmanlık

ERP yatırımınızdan beklentiniz, her zaman ve her yerde kullanımı kolay işlevselliği ile ticari faaliyetlerinizi ve şirketinizin gerçek zamanlı görünümünü kolaylaştırmaktır.

 

Ancak, ERP bir tak-çalıştır çözümü değildir. Bu nedenle ERP yatırımınıza karar vermek sadece çözüm için değil, aynı zamanda bunu uygulayacak olan yazılımın kendisi kadar önemlidir. ERP uygulama ekibinin becerisi, bilgisi, uzmanlığı ve endüstri deneyimi hakkında ciddi bir değerlendirme yapmanızı gerektirir.

 

ERP uygulama projesi yönetimine yaklaşımımız hızlı, pratik ve sonuçların yanı sıra düşük maliyetlidir.

Öncelik, çalışanlarınızın sistemin tüm sahipliğini alabilmesi için minimum özelleştirmeyle Canias ERP’yi hızla çalıştırıp çalıştırmasıdır.

 

Canias ERP uygulama projenizin sağlam, öngörülebilir ve anlaşılır olmasını sağlamak için iyi kurulmuş, dünya çapında kabul görmüş uygulama metodolojilerini uyguluyoruz.

 

Proje yönetimi, uygulama, eğitim, süreç iyileştirme ve yazılım kişiselleştirme dahil olmak üzere eksiksiz bir döngü danışmanlık hizmetleri sunuyoruz

Proje Yönetimi

  • Proje takımı

Başarılı ERP uygulaması, hem endüstri uzmanı olan IAS proje yöneticilerinin hem de kilit ERP kullanıcıları ve şirketinizin süreç sahiplerinden oluşan bir proje ekibini gerektirir. Ayrıca, proje sponsorunun bizimle birlikte olmasını sağlamak her zaman iyidir, böylece şirket genelindeki insanlar üst yönetimin taahhüdünü gerçekleştirir.

  • analiz

Süreçlerinizi analiz etmeye başlayacağız, gereksinimlerinizi ve hedeflerinizi anlayacağız ve iyileştirilmesi gereken alanları tespit edeceğiz. Bu amaçlara uygun olarak iş akışlarınız için size en iyi pratik know-how önerilerimizi sunacağız.

  • Planlama

Proje ekibi, projenin kapsamını tanımlayacak ve çalışmayı tamamlama stratejisini, özelleştirme gerekliliklerini tamamlamanın yanı sıra, ilerlemeyi ölçmek ve uygulama projesi boyunca gerçekleşecek olan gerekli düzeltici önlemleri almak için strateji geliştirecektir.

  • uygulama

Uygulama aşaması, proje planının, proje planının amaçlarını karşılamak için teslim edilebilir ürünler, veri transferi, uyarlama, son kullanıcı eğitimi, özelleştirme, entegrasyon ve testler üretmek için eyleme geçirilmesini içerir.

  • Proje Tamamlama

Plan içerisindeki bütün kilometre taşları tamamlandığında, proje ekibi, uygulanan Canias ERP çözümünün gereksinimlerinizi karşıladığını ve canlı ortam için konuşlandırılmaya hazır olmasını sağlar.

Sizden son kullanıcı hazırlığı gerektiren son onayı aldıktan sonra, proje ekipleri açılış tarihini duyuruyor.

  • Destek

Canias ERP ile birlikte yaşadıktan sonra, biz de sizin için orada olacağız. Proje ekibimiz, yeni personelinizi eğitmek, yamalar, güncellemeler, düzenlemeler ve yeni sürüm yükseltmeleri yüklemek için sizi sürekli destekleyecektir. 

Open chat